Seramik’te Öncü Marka – Ege Seramik

Seramik Firmaları, Seramik Sektörü No Comments »

Elliye yakın ülkeye ihracat yapan sektöründe lider marka Ege Seramik ile hayallerinizi gerçekleştirin. 1975′ten bu yana yer karosu duvar karosu sırlı granit vb bütün seramik çeşitlerinde yetmişe yakın seçeneği ile zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza hitap etmekte olan Ege Seramik yaşam alanlarınıza renk katmaktadır.

ege seramik 400x300 Seramikte Öncü Marka   Ege Seramik

Alanında lider markalardan biri olan ve her geçen gün pazar payını arttırarak markasını ulusallıktan uluslar arasılığa taşıyan bu seramik firmasında bütün karolar müşterilerinin ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanmıştır. Ürün çeşitliliği ile tüm müşterilerinin sadece ihtiyacı olana değil aynı zamanda da göz zevkine de hitap edecek estetiği ön planda tutan seçenekler sunmaktadır. Read the rest of this entry »

Incoming search terms for the article:

Banyolarınızda Ege Seramik ve Ege Vitrifiye Şıklığı

Seramik Firmaları No Comments »

Seramik ürünler ev dekorasyonu ve görüntüsü için hayati önem taşırlar. Aynı zamanda da hayatımızı kolaylaştırırlar. Seramiğin bu topraklardaki öyküsü çok eskilere dayanmaktadır. Kütahya’da yapılan kazılarda 7000 yıllık porselenler bulunmuştur. Bu da bize bu işin ne kadar uzun zamandır yapıldığını kanıtlamaktadır. Ayrıca aile ve ev kültürü çok güçlü olan milletimiz için de evinin önemi çok fazladır.

ege vitrifiye seramik banyo Banyolarınızda Ege Seramik ve Ege Vitrifiye Şıklığı

Örneğin Ege Seramik de bu konuda lider markalardandır. 1972 yılında kurulan şirket sürekli büyümüştür ve şu anda dünyadaki sayılı seramik üreticilerinden biri haline gelmiştir. Ayrıca 1992 yılından beri halka açıktır ve hissesi menkul kıymetler borsasında işlem görmektedir. Böylesine kurumsal ve profesyonel bir firma tabii ki de mükemmel ürünler ortaya çıkarmaktadır. Bu ürünleri piyasaya sürmek için işinde uzman tasarımcılar mühendisler ve işçilerle hiç durmaksızın üretim yaparak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadırlar. İzmir’deki fabrikasında üretiiği ürünleri tüm Türkiye ve dünyaya sunmaktadır. Firmanın en iddialı olduğu yerlerden birisi ege seramik banyo.

Read the rest of this entry »

Incoming search terms for the article:

Yurtbay Seramik – Seramik ‘de Kalite ve Uygun Fiyat

Seramik Firmaları No Comments »

Seramik denilince el emeği akla gelir. Seramik çamurlarının elle şekil alması sonucu muhteşem bir görüntü ortaya çıkar. Bu emek artık el ile değil gelişmiş bir fabrikasyon tarafından sarf ediliyor. Yurtbay Seramik bu fabrikasyon ile sizler için her geçen gün daha iyisini yapmaya çalışıyor.

yurtbay seramik fiyat Yurtbay Seramik   Seramik de Kalite ve Uygun Fiyat

Seramik her ev için tamamlayıcı bir unsurdur. Hem kendiniz için hem misafirleriniz için görselliği ön planda tutmak adına seramikle süslenmiş mekanların çok güzel olmasını istersiniz. Bu noktada Yurtbay Seramik sizler için en güzelini sunmaya devam ediyor. Tam donanımlı fabrikasında her gün daha fazla çeşit her gün daha fazla renk oluşturmak için çalışıyor.

Read the rest of this entry »

Incoming search terms for the article:

Seramik Kampanyaları ve Seramik Outlet Mağazaları

Seramik Ürünleri No Comments »

Ev dekorasyonu yapacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken konu yer ve duvar karolarında yaptıkları seçimdir. Yer karoları ve duvar karoları yalnızca iç mekân tasarımlarında değil dış mekânlarda teras balkon gibi alanlarda yer ve duvar döşemelerinde kullanılmaktadır. Gerek görsel olarak şık duruşu gerekse kolay temizlenebilirliği ve uzun ömürlü oluşundan dolayı günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedirler.

seramik banyo Seramik Kampanyaları ve Seramik Outlet Mağazaları

Dekorasyonda kullanacağınız duvar ve yer karoları birbirinden farklı özellikler gösterdiğinden kullanacağınız alanın özelliklerine göre seramik tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Örneğin banyonuzun zemin ve duvar döşemesinde kullanmak üzere banyo seramiklerinin suyu barındırmayan tutmayan özellikte olması gerekmektedir. Buna karşın dış mekânlarda ya da trafiği yoğun olan alanlarda kullanılacak olan seramiklerin mekaniksel gücünün fazla ve soğuğa dayanıklı olması beklenmelidir.

Read the rest of this entry »

Incoming search terms for the article:

Mutfaklarınız için Şık Tasarımlı Seramik Karo ve Cam Mozaikler

Seramik Bilgi, Seramik Ürünleri No Comments »

Günümüzde pek çok bayanın mutfağı şıklık bakımından salonuyla yarışmaktadır. Bayanların estetiğe verdiği önemi bilen üreticiler de mutfak ürünlerini a’dan z’ye tasarım harikası haline getirmektedir. Bu tasarım harikası ürünlerden biri de seramikler yani eski adıyla fayanslardır. Bilindiği üzere seramik yıllardır mutfağın vazgeçilmezlerindendir.

mutfak seramik modelleri 400x236 Mutfaklarınız için Şık Tasarımlı Seramik Karo ve Cam Mozaikler

Zaman içinde ihtiyaca ve zevke göre farklılık gösteren mutfak seramikleri şu anda altın çağına ve şıklığın zirvesine neredeyse ulaşmıştır. Mutfakların havasını değiştiren bu seramiklerin tasarlanmasında dijital teknolojiler de kullanılır. Kullanılan dijital teknolojiler sayesinde seramikler kalitesiyle şaşırtan görselliğiyle ise göz dolduran ürünler olmuşlardır. Özellikle tazgah ile mutfak dolaplarının arasında kendine yer bulan seramiklerin görüntüsü oldukça şıktır.

Cam mozaik kullanımın yaygınlaşmasıyla seçenekler de artmış birbirinden güzel renkler ve modeller arasından tercih yapmak iyice zorlaşmıştır. Eskiden beyaz renk üzerinden şekillenen seramikler günümüzde farklı renklerle bir araya gelmektedir. Özellikle iki farklı rengin bir arada kullanılmasıyla sağlanan uyum çok tercih edilmektedir.

Ayrıca günümüzde büyük ebatlı seramikler de çok fazla revaçtadır. Büyük ebatlı olup küçük desenler içeren ve kendisini cam mozaik gibi gösteren ürünler ya da doğrudan cam mozaikler en estetik ve en çok satılan ürünlerdir.

 

Incoming search terms for the article:

Seranit Seramik

Seramik Firmaları No Comments »

Seramiklerin kalitesi kullanım alanları nedeniyle çok önemlidir. Evlerinizin mutfak ve banyoları zeminleri seramik ile renklenmektedir. Kullanılan alana göre seramiklerinin özellikleri değişim gösterir. Bu yüzden karşınızda işine hakim hangi mekanda hangi özelliklerde ve kalitede seramik kullanılacağı hakkında sizleri yönlendirecek bir firma olmalıdır.

seranit Seranit Seramikserra Seranit Seramik

Seranit Seramik tam da böyle bir seramik firmadır. İhtiyacınıza uygun ürünlerle zevkinize uygun seramikleri bulacağınız Seranit Seramik 1992 yılından beri kalitesiyle ön plana çıkmış günden güne artan müşteri memnuniyeti sayesinde günümüzde dünya devleri ile rekabet eder hale gelmiştir. Kurulduğu günden beri ödüle doymayan Türkiye’nin en iyi şirketleri arasına defalarca girerek ödüller alan Seranit Seramik kullandığı renkler desenler efektler ve kaliteli malzeme ile de her geçen gün yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

Ürün koleksiyonuna her geçen gün yeni bir seri ekleyen firmanın doğadan ilham alan 18 farklı doğal taş tasarımına sahip son serisi Natura da müşterilerinin büyük beğenisi ile karşılanmıştır. Her mekana uygun şekilde tasarlanan ve doğanın güzelliğiyle yaşam alanlarınızı buluşturarak sizlere huzur bulacağınız bir mekan hediye eden Seranit Seramik koleksiyonuna yeni ürünler eklemeye devam etmektedir.

serra seranit seramik karo 400x300 Seranit Seramik

Her koşula uygun tasarladığı ürünleri ile (nemli mekanlar için suya ve neme dayanıklı ürünler vs) firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyetine ulaşmaktadır.

Ayrıca bir diğer markası Serra ile de televizyonlarda sık sık karşılaştığımız Seranit markası, bu günlerde çıkardığı Seranit Sera Oxicoat ile farklı bir adım atmış ve dikkat çekmeyi başarmıştır.

 

Incoming search terms for the article:

Seramik - Banyo Seramik - Fayans Modelleri - Sitemap.xml -
Entries RSS Comments RSS Giriş